Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[inne ] Kabel VCDS - jaka wersja, gdzie kupić  
Autor Wiadomość
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2016-10-19, 21:04   

ale potrzebuje na już .. kupiłem takie coś
http://allegro.pl/show_it...2MzMWM3ZmUzNw==

nie widzi np pozycji 61 - nie mogę dopisać akumulatora..
_________________
Z Audi były: A8 D2 2.8 A8 D3 3.7 A2 1.4 A8 D3 4.2 A4 B7 2.0PB A8 D3 3.0PB Obecnie A8 4.2 lift oraz A2
 
 
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2016-10-19, 21:10   

colln napisał/a:
ale potrzebuje na już .. kupiłem takie coś
http://allegro.pl/show_it...2MzMWM3ZmUzNw==

nie widzi np pozycji 61 - nie mogę dopisać akumulatora..


Dlatego VCDS i niema problemu :)
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2016-10-19, 21:27   

Tyle ze na allegroszu VCDS nie kupi się a na OLX to już nie jeden wyrzucił kasę w błoto a w mojej okolicy nie ma żadnego sprzedawcy bo bym się umówił choćby na CPN i bym zakupił..
_________________
Z Audi były: A8 D2 2.8 A8 D3 3.7 A2 1.4 A8 D3 4.2 A4 B7 2.0PB A8 D3 3.0PB Obecnie A8 4.2 lift oraz A2
 
 
Daroaudik 
Użytkownik



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 53
Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 16
Skąd: Krakow
Wysłany: 2016-12-07, 23:02   

Witam witam i...o....kabelek tez pytam ;) Tez - bo co jakis czas ktos zadaje to samo pytanie ;) . Czytam o kabelkach i wiem tyle po przeczytaniu co przed... Troche linkow nie dziala, ludkowie wrzucaja np linki na olx-a a tam jest duuuzo tego. Pytanie brzmi : ktory kupic i skad. Wszystko ma pewnie bebechy te same ale jesli ktos juz cos testowal to po co bladzic. Przytulilbym chetnie konkretny link do strony, do aukcji , ew nabede droga kupna cos czym ktos juz leczy swoje toczydelko i co jest sprawdzone wraz ze zrodelkiem w ktorym toto nabyl. Nie musi byc drogie, ma sluzyc do zabawy okazjonalnej ale dobrze by bylo gdyby ogarnialo wszystko co powinno w staruszku D3 '02 . Nie jestem profesjonalnym znachorem , chodzi o zabawe amatorska. Chetnie cos co dziala w jezyku Mickiewicza a nie Shakespeare'a chociaz zakladam ze pierwsza opcja moze byc slabo dostepna. Najczesciej takie klony robia male zolte raczki ale spotkalem tez wyroby raczek brytyjskich... Z gory dzieki <okok>
_________________

 
 
byku 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 6HP26
Zasilanie: ON
Imię: Grzegorz
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 79
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-12-08, 01:33   

Daroaudik napisał/a:
Witam witam i...o....kabelek tez pytam ;) Tez - bo co jakis czas ktos zadaje to samo pytanie ;) . Czytam o kabelkach i wiem tyle po przeczytaniu co przed... Troche linkow nie dziala, ludkowie wrzucaja np linki na olx-a a tam jest duuuzo tego. Pytanie brzmi : ktory kupic i skad. Wszystko ma pewnie bebechy te same ale jesli ktos juz cos testowal to po co bladzic. Przytulilbym chetnie konkretny link do strony, do aukcji , ew nabede droga kupna cos czym ktos juz leczy swoje toczydelko i co jest sprawdzone wraz ze zrodelkiem w ktorym toto nabyl. Nie musi byc drogie, ma sluzyc do zabawy okazjonalnej ale dobrze by bylo gdyby ogarnialo wszystko co powinno w staruszku D3 '02 . Nie jestem profesjonalnym znachorem , chodzi o zabawe amatorska. Chetnie cos co dziala w jezyku Mickiewicza a nie Shakespeare'a chociaz zakladam ze pierwsza opcja moze byc slabo dostepna. Najczesciej takie klony robia male zolte raczki ale spotkalem tez wyroby raczek brytyjskich... Z gory dzieki <okok>


Konkretny link: https://www.aliexpress.co...2776801678.html
Starszą wersję można kupić jeszcze taniej (~17$). Czy warto inwestować w nowszą wersję? Moim zdaniem nie, bo D3 nie jest nowym samochodem i nowe wersje VCDS-a nic nie wnoszą. Póki nie kupisz oryginału to i tak nigdy nie będziesz na bieżąco, bo producent wciąż wypuszcza nowe wersje, a to co dostajesz od Chińczyka to jest zcrackowany soft i podrobiony kabel, który nie będzie działał z niczym innym.
 
 
Daroaudik 
Użytkownik



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 53
Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 16
Skąd: Krakow
Wysłany: 2016-12-08, 11:30   

Dzieki za info. Aliexpress tez bralem pod uwage , kiedys ludkowie na rozne rzeczy czekali tygodniami ale ktos z Forum zamawial i doszlo szybciutko. Mam jeszcze pytanko : na olx pewien gostek chwali sie ze dorzuca zeszyty kodowan, podejrzewam ze zolte ludziki tego nie wrzuca do paczki. Gdy trzeba bedzie droga kupna nabyc taki zesyt to sumaryczny koszt wyniesie tyle co kupno tego badziewia z zeszytami od tubylca. Zakladam ze ci co sprzedaja na olx i podobnych to maja zabawki zw sklepu polecanego przez Ciebie tylko narzucaja sobie marze, ponad 100% ;) . Pytanko drugie : jak polecany sprzet ma sie do tego - https://www.olx.pl/oferta...html#7fadccafc2 , zabawka z e-service z numerem 002 , maja tez 007 . Bede za kilka dni przejezdzal prawie przez Wrzesnie, pojade autostrada A2 wiec moge wstapic i zobaczyc to na wlasne zrenice. Jesli to cudo jest gorsze od tego z linka od Ciebie to nie bede tam nawet zajezdzal.
_________________

 
 
Piotrek91 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 18
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-02-12, 19:14   

Witam.
Od niedawna stałem się posiadaczem a8 d3 2003 4.2 pb 335km.
Chciałem Was zapytać co byście polecali na dzień dzisiejszy do diagnozowania błędów do tego samochodu?
Zaznaczam, że wcześniej miałem BMW e60 gdzie praktycznie wszystko szło ogarnąć z I drive i jest to pierwsze moje auto gdzie szukam czegoś do diagnostyki.
Rozumiem, że potrzebuje kabel + jakieś oprogramowanie (pewnie chinol lub demo bo zdaje sobie sprawę że ori będzie cena kosmos a mi trzeba tylko do własnego użytku raz na jakiś czas)
Czy moge prosić konkretne linki ponieważ jestem w tym temacie totalnie zielony? Chyba, że ktoś z Was sprzedaje taki sprzęt to chętnie kupie.
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Skąd: Těšin
Wysłany: 2017-02-12, 21:08   

VAS i/lub VCDS. Konkretne linki masz podane wyżej, wysil się trochę.
_________________
Black Cars Matters
 
 
Piotrek91 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 18
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-02-13, 18:23   

dice111 tak się składa, że do leniwych nie należę.
Linki z aliexpress nie działają podobnie jak olx gdzie jeszcze większa część została zedytowana ponieważ sprzedający okazał się oszustem. Kilka też linków okazało się nie pomocnych gdyż po zakupie nie można diagnozować całego auta, a inna sprawa, że od ostatniego postu może zostało coś nowego "wypuszczonego" wartego zainteresowania. Nie znam się dlatego pytam bo widzę, że kilka osób musiało z różnych względów płacić dwa razy.
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Skąd: Těšin
Wysłany: 2017-02-13, 20:55   

Na OLX trzeba uważać, jak znajdę u siebie to Ci podrzucę od kogo brałem (ale było to dość dawno).
jakiś czas temu VCDsa wystawiał Gustav z AKP http://www.audiklub.org/f...profile&u=20642 możesz napisać do niego czy jeszcze posiada.
Z aliexpress wyjdzie najtaniej, tylko trzeba czekać. Nie musi być najnowsza wersja do Twojego samochodu, byle by stabilna. Tak naprawdę skąd nie kupisz leci praktycznie z jednego źródła.
_________________
Black Cars Matters
 
 
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2017-02-13, 21:01   

jak coś to pisać na PW - coś mi zostało...
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
radziu797
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-25, 22:18   

Ja również szukam kabla do vcds. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z portalu aukcyjnego od którego kupił i chodzi kabel bez problemu? A może ktoś z Was chciałby z jakiś względów sprzedać swój może? Jeżeli tak to proszę na PW

Ps: która wersja softu najbardziej polecana i bezproblemowa?
 
 
sebastian200799 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 51
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2017-03-02, 11:27   

witam kolegów
ja nie ryzykowałem jakąś podróbką zakupiłem oryginał w firmie Adako są oficjalnym dystrybutorem VCDS na Polskę.
pozdrawiam
 
 
Unknown 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciek
Jeżdzę: Audi A8L
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 208
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-04-13, 17:31   

Brał ktoś może kabel od

https://www.olx.pl/oferta...ae28d4;promoted

obdgps.eu

Rozmawiałem przez telefon, niby super wszystko. Ale jakoś by wpłacać na konto to mam obawy :)

Cytat:
Witam
W zestawie instrukcje,schematy i kodowanie po polsku.
Pomoc techniczna 7 dni w tygodniu od 12 do 22
Dajemy 2 lata bezpłatnej aktualizacji
Dajemy 3 lata gwarancji
Wystawiamy fakturę VAT lub paragon na sprzęt oraz na legalne oprogramowanie, dla firm oraz osób prywatnych.
Program to jest oryginalny pełny!!! ROSSTECH czyli angielski.
Ale opisy i pomoc czynią z tego sprzętu banalnie prosty do obsługi.
Sprzedajemy jako firmwa www.vag-vcds.pl ten sprzęt od 2003 roku, jako jedynki mamy oryginalny ROSSTECH na NEC , BIOS V2.0 !!!
Są trzy możliwości odbioru i płatności.
1.Odbiór osobisty
2.Wpłata całości na konto. Wtedy wysyłka jest gratisowa pocztą polską express 24 jako paczka ubezpieczona. Dodatkowo dajemy program z licencją po polsku ze schematami do wszystkich aut TOLERANCE DATA PL też gratis oraz schematy i kody do grupy VW.
3.Wpłacamy zaliczkę 100 zł , zaś resztę płacimy przy pobraniu przy odbiorze przesyłki. Ale dochodzi koszt wysyłki 20 zł i niema gratisów w postaci karty pamięci.
W cenie zawsze jest 2 lata pomocy technicznej.
Zdalna instalacja przez internet przez program TEAMVIEWER 11 ze strony www.teamviewer.com
Gwarancja 36 miesięcy
Pomoc przy diagnostyce,konfiguracji itd 7 dni w tygodniu od 10 do 24.
Dane do wpłaty albo zaliczki 100 zł albo całości.
VCDS ELEKTRONIKA AS GDAŃSK
ul.Myśliwska 93, 80-283 Gdańsk
13 1050 1764 1000 0091 0956 7611
Proszę o przesłanie potwierdzenie płatności. Od razu robimy wysyłkę, nie czekam na zaksiegowanie. Dostawa następnego dnia. Wysyłamy super express 24 , paczka ubezpieczona na 5000 zł.
Z poważaniem
Waldemar Rogala
POMOC TECHNICZNA I PYTANIA NA email : biuro@obdgps.eu
ORAZ NA NUMER TELEFONU 729 302 750
_________________

 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2017-04-13, 19:51   

Unknown napisał/a:
Brał ktoś może kabel od

https://www.olx.pl/oferta...ae28d4;promoted

obdgps.eu

Rozmawiałem przez telefon, niby super wszystko. Ale jakoś by wpłacać na konto to mam obawy :)

Posiadam oryginalny kabel RossTech'a kupowany tutaj: http://www.vag-com.pl/

Na tej stronie jest taki zapis:
"Istniejąca od 2005 roku firma ADAKO jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania VAG-COM (od maja 2008 roku do dnia dzisiejszego pod nową nazwą VCDS®) oraz OP-COM® i reprezentuje obie marki na polskim rynku. Naszą działalność prowadzimy na mocy umów licencyjnych z autorami programów (firmą Ross-Tech LLC oraz Auto-M3 Kft.), zgodnie z ich warunkami oraz przepisami prawa autorskiego. VCDS i OP-COM to nasze sztandarowe produkty, za których kształt i funkcjonowanie jesteśmy odpowiedzialni na polskim rynku."

Nie wiem jak to jest, że obie firmy sprzedają podobno towar legalny i licencjonowany a różnica w cenie pomiędzy tymi kablami jest kolosalna <hmm>

Noi jeszcze z twojego ogłoszenia sprzedający daje soft w wersji 12.12 a tymczasem wg. ADAKO aktualny program VCDS polskojęzyczny jest już w wersji 17.1.3 i taki mam też na jednym kompie a na drugim na którym go jeszcze nie zaktualizowałem mam 16.8.3
... hmmmm <hmm>

A jak sobie dobrze przypominam to wersja 12.12 to jest to soft gdzieś z roku 2014 <faktycznie>
To tak w kwestii formalnej ;)



Noi wg. sprzedającego pełny opis sprzedawanego przedmiotu można znaleźć na tej stronie: www.vag-vcds.eu
Tylko u mnie jakoś się to nie otwiera <faktycznie>


A tu podobno mają swoją siedzibę: http://www.gnrr.pl/jabloniowa ;)
Opis usług robi wrażenie.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.